Z A J Í M A V O S T I Č L Á N K Y

Odkazy

Download

nabídka

Měli byste zájem znovu oživit tento web? Hledám filmového nadšence, který by se podílel na správě webu a zajišťoval přísun nových informací. Měl by mít znalost v HTML, CSS. Kdo by měl zájem, ozvěte se :)

ladiz@centrum.cz

30. října 2005

Česko-slovenské Diskuzní fórum v beta provozu

Diskuzní fórum je v testovacím provozu. Odkaz je na liště nahoře. Můžeme beta-klábosit :)

18. září 2005

INDINANA JONES 4 - Sen se stává realitou!

Pamatujete na doby, kdy jsme si o čtvrtém díle mohli nechat jenom zdát? Ty doby jsou pryč a dále máme pro co žít! Dokážete si představit jak sedíte v kině a hltáte úplně nové dobrodružství Indiany Jonese?! Trá la la láááááá trá la lááááá :)

Ucelené aktuální informace si můžete přečíst na sajtu The Light of Indiana Jones

Česko-slovenské DISKUZNÍ FÓRUM - Toman už je skoro u konce!

Toman z Děčína už má nové fórum skoro hotové. Nyní zahájil fázi implementace na server a poté bude následovat testovací provoz, který ihned zpřístupním všem fanouškům, aby mohli testovat s námi a konečně tak diskutovat na téma Jones! Už se na to moc těším :) Další info ohledně fóra se brzy dozvíte. Po diskuzním fóru bude následovat předělání a upravení designu stránek. Jak si můžete všimnout stránky obsahují mnoho chyb a nedodělávek. Je to můj další web, který čeká na důkladnou restrukturalizaci :) S předělaným webem vznikne i nová doména.

Začíná zimní semestr!

prof (8K)Pro studenty vysokých škol začíná další, zimní semestr. Stejně jako pro profesora Jonese není život jen dobrodružství, ale musí také mnoho času věnovat studiu a utápět se po dlouhých zimních večerů v knihách. Všem studentům přeji hodně moudrosti a úspěchů.

17. srpna 2005

Česko-slovenské Diskuzní fórum

Jeden známý Toman z Děčína naprogramuje pro tento web diskuzní fórum. Naším cílem je vytvořit fórum s největším počtem českých a slovenských fanoušků! Kvůli tomuto fóru vznikne v budoucnu nová doména. Termín dokončení září/říjen.

18. června 2005

Reklama na DVD Indiana Jones a slovenského kolegu :)

Musel jsem aktualizovat odkazy, polovina odkazovala někam do neznáma, tak jsem ponechal oficiální stránku a přidal odkaz na stránky mladého Indiana Jonese. Dále ještě jednu na mého slovenského kolegu. A jednu perličku : nafotil jsem všechny INDIÁNY pěkně pohromadě!!! :o)

1 2

Vysoká kvalita obrazu, digitálně remástrováno, THX, 16:9 verze, dabing i české titulky. Pokud jste ještě neviděli tuto verzi, jděte si ji rychle půjčit do nějaké DVD půjčovny nebo raději koupit(za tu cenu ale jen pro skalní fandy)! Pamatujte, že nekvalitně zkompresované verze, co běží na sdílených sítích, nikdy nenahradí tento jedinečný zážitek z tohoto úžasného čtyř-DVD balení! Uf, to je ale reklama ... ale zasloužená :o)

21. května 2005

Znovuzrození

Po dlouhý době se navracím na svůj zkostnatělý web a trochu ho poupravuji (graficky). Od doby maturity už uběhlo hodně vody, nyní se trápím s nástrahami semestrů a pozitivně prožívám klady studentského života. Tenhle web je pro mě vzpomínkou na mý bezstarostný roky života! Střední byla největší pohoda :) Co se týká obsahový stránky, vše je naposledy aktualizováno 1.8.2001. Dole ve sloupečku si můžete přečíst nabídku, kterou dávám k dispozici nějakému zájemci. Doba, kdy ještě nebyl Indiana Jones na DVD je už dávno pryč. Dnes už má celou trilogii každý správný fanda doma :) Co se týká budoucnosti tohoto webu, to záleží na nějakém potenciálním zájemci - myslím, že je o čem psát, např. Indiana Jones IV :) Chtěl bych zprovoznit alespoň debatu na tomto webu, kde by se mohli scházet fanoušci a klábosit o Jonesovi. Snad se mi ji o prázdninách podaří nastartovat.

1. srpna 2001

Informace z dvdbase.cz : Poslední dobou stále častěji přichází na přetřes otázka, kdy vyjde tilogie Indiana Jones na DVD. Stejně jako u SW i zde se čeká na uvolnění od Georga Lucase, který byl producentem všech tří filmů. Poslední informace hovoří o možném vydání buď jen prvního filmu nebo dokonce celé trilogie někdy ke konci roku 2002 pro region 1, a velmi pravděpodobně v podobném termínu i v ostatních regionech. Obdobně by měla na podzim 2002 vyjít také SW:EP4. Nezbývá nám, než doufat, že tyto informace jsou z větší části pravdivé.

29. července 2001

Na TV3 běží v úterý od 15:00 (opak. středa 13:00), ve čtvrtek od 15:00 a v pátek od 13:00 seriál Mladý Indiana Jones, takže kdo neviděl, ať se podívá. Já na tenhle seriál svůj názor mám, takže bych si rád přečetl ty vaše.

22. července 2001

Některé zajímavé informace a postřehy z trilogie Indiana Jones přinesl červnový měsíčník Cinema. celý článek

20. července 2001

Podle neoficiálních informací by se měl do konce příštího roku objevit v obchodech Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy na DVD disku. Otázkou je, zda-li i v našem regionu. Nepochybuji o tom, že dabing na disku určitě nebude a k dispozici budou české titulky. Když si představím, že se dívám na Indyho ve výborné kvalitě, neošizen formátem 4:3, ozvučen systémem Dolby Digital 5.1, tak se neubráním slintavce. Máme se na co těšit! A vy, kteří ještě nemáte DVD přehrávač, tak si ho mazejte koupit, abyste si Indyho mohli vychutnat v plné kráse ;)

18. července 2001

Dnes se roku 1899 v New Jersey narodil Henrymu a jeho manželce Anně potomek, kterého moc dobře známe. Je to Indiana Jones! Pokud ještě žije, přejeme mu vše nejlepší :)

18. července 2001

Tak je to tady! Nová podoba Indy-webu se vám konečně natáhla do prohlížeče. Trvalo to dlouho, to vím, ale měl jsem na starosti hodně moc věcí, např. maturitu. Když to ale vezmu z hlediska normálního aktivního člověka, tak jsem indy-web mohl klidně udělat hned, protože na maturu jsem se učil stejně jenom tři dny a možná jsem byl línej, ale teď nejsem :) Ruka se prostě dala do pohody a stránky jsou tu!

||| stránky aktualizovány 21.5.2005 ||| stránky vytvořeny 17.7.2001 ||| LaDiZ |||


Petra - skryté město Nabatejců

cara

Svatý grál

cara

Natáčení Dobyvatelé ztracené archy

cara

Kniha - Indiana Jones a Chrám zkázy

cara

Henryho deník

cara

Atlantida

cara

Muž jménem Steven Spielberg

cara

Filmové zajímavosti

cara

Životopis Indiana Jonese

cara